Jak na perfektní zázemí, pokud pořádáte zahradní párty?

Máte v plánu pozvat rodinu na odpolední posezení? Žádný problém. To zvládnete se vším, co máte doma. Co ale v případě, kdy jde počet hostů do několika desítek? Buď můžete vyrazit do restaurace, nebo se náležitě připravíte. Co je třeba, pokud budujete potřebné zázemí?

Ochrana před nepřízní počasí

Venkovní akce jsou populární hlavně v létě. I to může být období, kdy se objeví nepředvídatelný meteorologický jev. Problémem může být například:

  • Vítr
  • Déšť
  • Chladno

Co v takovém případě? Jedno osvědčené a hojně využívané řešení rozhodně existuje. A tou možností je půjčovna párty stanu v Praze. Toto řešení ocení každý, kdo potřebuje místo, kde budou jeho hosté dokonale chráněni před vším, co si může příroda a počasí vymyslet. A pokud by byla hostům zima, existují moderní topidla, kterými vytvoříte i příjemné klima.

Dostatek míst k sezení

Hosté jsou ochráněni. To hlavní je tedy zajištěno. Nyní myslete také na jejich komfort s ohledem na to, aby si měli kam sednout. Když nemáte dostatek židlí, nezoufejte. Zkuste pronájem pivních setů. O čem je konkrétně řeč? Jedná se o set dvou lavic a jednoho stolu. Díky tomu zajistíte, že si všichni hosté budou mít kam sednout. A díky stolům navíc zajistíte také to, že si budou mít kam odložit nápoj a že si budou mít kde sníst své jídlo.

Studené a čepované pivo

Jsme nápoj pivařů a tak pivo rozhodně nesmí na žádné akci chybět. Lahvové je sice alternativou, ale nutno říci, že ne úplně ideální. Proto je lepší popřemýšlet nad tím, zda nemít pivo čepované. A samozřejmě také chlazené.

Jak na to? Základem je soudek oblíbené značky piva. A potom? Už stačí jenom výčepní zařízení. I to si dnes můžete za celkem příznivou cenu jednoduše vypůjčit. Pokud něco zaujme, tak to jsou hlavně kompaktní rozměry, dobrý chladicí výkon, ale i to, že díky zabudovanému kompresoru bude sud vždy správně natlakován.

Komentáře