Hledáte moderní bydlení v Praze? Vsaďte na rezidenci Hadovitou v Michli!

Najít bydlení v Praze není dnes téměř vůbec složitou záležitostí. Najít, ale moderní a současně výhodné bydlení v Praze, už však může být skutečný oříšek. Byty ve starých budovách většinou po čase začínají podléhat zkáze a při jejich rekonstrukci obvykle dosahují investované částky takových výšin, že by se většině majitelů vyplatila spíše koupě úplně nového bytu.

Naštěstí nám trend poslední doby přináší mnoho příležitostí, jak se ke snovému bydlení v Praze dostat. Začínají totiž vznikat zcela nové projekty, ve kterých se skloubí městský život s přírodou, takže pro vás žití v našem hlavním městě získá naprosto jiný rozměr. Konkrétně se budeme bavit o projektu, jenž vzniká v městské části Praha 4 – Michle a nese pojmenování Rezidence Hadovitá.

Co tento projekt obyvatelům Prahy (i těm budoucím) nabízí?

Jedinečnost projektu tkví již v samotném umístění. Architekti z Arx Studio byli postaveni před nelehký úkol – vytvořit projekt Rezidence Hadovitá na Michelské stráni, tedy svažitém terénu. S vypětím všech sil se projekt nakonec podařil vypracovat a dokonce už z nákresů se dá vyčíst, že půjde o skutečně nadčasové a elegantní budovy, které si v očích veřejnosti jistě získají oblibu na první pohled.

Už brzy nabídne rezidence 76 nových bytů a ateliérů, které budou oplývat veškerou občanskou vybaveností v okolí, ale zároveň se budou nacházet dost daleko od ruchu velkoměsta. Takže naprosto ideální podmínky pro život.

V nabídku budou tvořit jednopokojové až čtyřpokojové byty, které všechny disponují nějakým bonusem navíc. Konkrétně se bavíme o:

  • předzahrádky
  • balkony
  • lodžie
  • terasy

Jednoduše získá každý budoucí obyvatel rezidence možnost kochat se krásou okolí, která se mu nabízí. Rezidence Hadovitá je zkrátka místo, kde by si většina z nás už dnes dokázala představit svůj život a jen otázkou, kdo z nás nakonec promění tento sen v realitu.

Prodej bytů Praha 4 pro tuto rezidenci bude spuštěn co nevidět, proto si na oficiálních stránkách www.rezidencehadovita.cz raději už dnes hlídejte případné novinky.

Komentáře