V Praze se žije skvěle, a to nejen mladým rodinám

Kdybyste si směli vybrat jediné místo pro budoucí život v ČR, které by to bylo? Většina lidí v tomto bodu samozřejmě zvolí Prahu, má totiž spoustu výhod v podobě výborné dopravní obslužnosti, ale také občanské vybavenosti a nechybí ani pestrá paleta pracovních příležitostí, která je o poznání větší než kdekoliv jinde v republice. Splňuje přísné západní standardy a v českém prostředí nezná žádnou konkurenci. Kombinace velkých ploch městské zeleně, obchodů a služeb na jednom místě je také vynikající zprávou.

Moderní bydlení, které jistě ocení i děti

Byty na prodej v Praze 3 jsou stále k mání, i když se rezervace postupně podepisují, čímž se počet nabízených variant snižuje. Klidná lokalita, jako je právě ta Na Vackově, nabídne pro mladé rodiny stabilní zázemí, ve kterém si užijí dostatek zábavy a nebude jim nic scházet – do lékárny nebo na nákupy totiž nemusejí do jiné čtvrti, supermarkety a další občanská vybavenost na ně čeká doslova za rohem.  V okolí je park Židovské pece a další zelené plochy, kde najdou rezidenti dostatek místa pro každodenní odpočinek.

Balkon, lodžie nebo raději předzahrádka?

Na výběr máte nejen počet pokojů, garsonku nebo 5+kk, ale také další možnosti. Bydlení Na Vackově umožní pěstování růží nebo dalších okrasných rostlin na předzahrádce, ve výběru nechybí ani malé lodžie nebo moderní balkony.

V okolí vyroste v příštích letech nová rezidenční a obchodní čtvrť, díky které bude dostupnější nejen velká síť obchodů, ale také naroste počet pracovních příležitostí pro všechny obyvatele v širokém okolí. Moderní bydlení už nemusí být jen vzdáleným snem, Horní Žižkov čeká spoustu změn a vy můžete být při tom! Proslulé kino Aero a jeho zajímavý program nebo raději procházka na Vítkov? Možností, jak strávit letní víkend, je opravdu hodně…

Komentáře