Atraktivní pražská lokalita přináší bydlení v moderním stylu

Na bydlení dnes máme stále větší nároky, což jde ruku v ruce s tím, že za něj platíme nemalé částky. Pokud už investujeme do bytu, měl by být v atraktivní lokalitě, která nám zajistí příjemné místo pro život. Takovou lokalitou je nově vznikající rezidenční čtvrť Byty u parku, kterou najdete v Praze na Žižkově. Moderní byty vám nabídnou vše, co od dnešního bydlení očekáváte.

Okolí vhodné ke sportu i relaxaci

Kvalita bydlení začíná už samotným okolím bytu, které vás v tomto případě nadchne. Je zde celá řada příležitostí, kde můžete provozovat sportovní aktivity. Rezidenční čtvrť má svůj název podle přilehlého parku Židovské pece, který je jako stvořený pro sport i relaxaci. Pokud se rozhodnete využít prodej bytu Praha 3, potom získáte bydlení v místě, kde je také velmi dobrá dopravní dostupnost do centra nebo široké možnosti nakupování na blízkých Vinohradech. Využít můžete také celé řady restauračních zařízení a kaváren, v okolí jsou dostupná sportoviště pro děti a je zde dostupnost zdravotnických zařízení i vzdělávacích institucí.

Moderní byty a respekt k okolí

Velice dobře jsou řešeny také samotné byty, které nabízejí moderně provedený teriér. Ten byl vytvořen architekty tak, aby zde pronikalo vždy dostatek světla po celý den. Významný je také prvek propojení s okolím, kdy byty na pražském Žižkově nepostrádají ani oblíbené členité prvky architektury. Najdete zde tedy:

  • Terasy
  • Balkony a lodžie

Můžete si vybírat z bytů od 30 m2 až po pětipokojové byty, což nabízí široké možnosti pro páry a jednotlivce i rodiny. Také samotný komplex bytových domů klade důraz na okolní krajinu. Je to dáno už tím, že maximální výška je u každého bytového domu 6 podlaží. Díky tomu se respektuje výška okolní krajiny a bytové domy tak nenarušují krajinný ráz. Je to jeden z předpokladů, který by dnes neměla moderní architektura bytů postrádat.

Komentáře